Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Sınır veya limit yoktur. Sınırsız sayıda mutabakat yapabilirsiniz.

Diğer firmalar gibi ücretsiz program verip yüksek ücretler ile mutabakat gönderimi yaparak her ay ciddi maliyetlere katlanmanıza gerek yok. Tek bir sefer programı satın alıp sadece 1 kuruşa istediğiniz kadar mutabakat gönderimi yapabilirsiniz. Üstelik BA ve BS her biri için sadece bir kuruş ödersiniz (1 mail kontörü). Sadece bir defalık programa ödeyeceğiniz ücreti genel de 3-4 ayda çıkarmış olursunuz. Sonrası her ay ciddi bir tasarruf sağlarsınız.

BA-BS yazılımını tek bir defa ücret edeyip satın alabilirsiniz. Satın alma fiyatı her sene ödenmez. Sonraki yıllarda (365 gün sonra) sadece 399 TL ödersiniz. Bu ücret program ücreti değil programın bulut sunucu (hosting), SSL güvenlik, web sitesi alan adı (domain) yedekleme maliyetidir. Bunun dışında kesinlikle bir ödemesi yoktur. Güncelleme veya versiyon ücreti yoktur. BİLGİ: bizden hizmet alan müşterilerimiz bu ürün için ekstra olarak yıllık ücret ödemez. %100 ücretsizdir.

Programın genel kullanım amaçlı çıkan tüm sürümleri ücretsiz olarak kendi kendine güncellenmektedir.

WhatsApp gönderimi daima ücretsizdir. Sınırsız sayıda %100 ÜCRETSİZ olarak whatsApp ile mutabakat yapabilirsiniz.

SMS ile mutabakat gönderim ücreti sadece 5 kuruştur. Hem BA hem BS gönderimi sadece 5 kuruştur. (1 sms)

Türkiye'nin İlk Muhasebe Portalı MUHASEBE TÜRK güvencesi ile 12 yıldır 5 bin fazla referansa sahip Pratik Yazılım tarafından yapılmıştır. www.pratikyazilim.com

Ortalama 1 iş günü içerisinde kullanıma açılır. Kullanım eğitimini ister eğitim videolarından bakabilir isterseniz uzakmasaüstü bağlantısı ile ücretsiz olarak bizden alabilirsiniz. Destek hizmeti ücretsizdir.

Cep telefonları, tabletler, laptoplar, bilgisayarlar ksıacası tüm cihazlardan 7/24 kullanabilirsiniz. Porgramımız web tabanlıdır ve %100 mobil uyumludur.

Evet, istediğiniz ana site adresine (kendi domain adresinize) veya alt domain adresine kurabiliriz.